בקרו בדף הפייסבוק שלנו

:: חדשות ומבצעים

חידוש דק איפאה עם שמן דבש 
(תמונה לאחר חידוש)

מבטיח מראה חדש ונקי

מבצע סט שאנטי לרגל השקת האתר

2 ספסלים 1 מטר + ספסל 160 ס"מ + שולחן מחיר רגיל 1400, מחיר מבצע: 999 ש"ח בלבד !!!

מיטות בשלל דגמים חדשים

מיטות במגוון דגמים חדשים במחרים מיוחדים

רצפת גלרייה

רצפת גלרייה משתלבת בקלות ועמידה לאורך שנים.

מחסן עצים אקוקה מאחלים חג שמח וכשר

מבצעים והנחות במהלך חול המועד

תודות והמלצות

אנו מודים לכם על המלצותיכם, ומבטיחים להמשיך לשרת אתכם במסירות, אמינות גם בפעמים הבאות.
אנו נמשיך לתת שירות, אמין, ויחס אישי לכל לקוח

צוות מחסן עצים אקוקה העומד לשירותכם מודה לכם על התגובות

לכבוד מחסן עצים אקוקה                                                                                             30 ינואר 13 

לידי חן אקוקה 


הנדון: רכישת מוצרים ממחסנכם ואספקתם 

 

  1. במהלך החודשים האחרונים ביצעתי מספר רב של הזמנות עצים ממחסנכם לבניית פרגולות ומעטפת בריכה בביתי בכרכור 
  2. משלב ההזמנה ועד שלב האספקה זכיתי לשירות מעולה כולל הסבר ועצות על האופן המיטבי של הבניה. 
  3. טיב המוצרים הוא איכותי ביותר,זמן האספקה קצר והשירות ללא דופי. 
  4. אמשיך לרכוש מוצרי עץ במחסנכם 
 בברכה         
 עופר משולם 
 כרכור           

כל פעם מחדש כשאנו באים לחברת אקוקה ובניו בע”מ, אנחנו מאוד מרוצים הצוות בחברה מאוד אדיב ומקצועי – השירות מאד מהיר ומיומן , העבודה מאוד מדוייקת וטובה-העץ שהם משווקים מאוד איכותי. במשפט אחד – אנחנו מאד מרוצים וממליצים ותמיד נשמח לשוב ולעבוד עם החברה הזו. 

פרידה ואליעזר מנדל, קיסריה      

הרבה תודות למחסן עצים אקוקה על חיתוך וצביעת הפרגולה המהממת ביופיה. עבודה נקייה מדוייקת ומקצועית..... ממליצה בחום אבילין גורדון קיסריה 

מחסן עצים "אקוקה" ביצע בבתנו החדש מספר עבודות: פרגולות, מדרגות, גדר ועוד. 


כבר מראשית ההתקשרות, מצאנו אוזן קשבת, מקצוענות ללא פשרות, גמישות ואמינות. 


חשוב לציין כי איכות החומר והדיוק בביצוע נראים לעין מקצועית ובלתי מקצועית הן בעצים המדהימים ובאביזרים המשלימים. 


מהלך התכנון כלל לא מעט התלבטויות, שינוי תוכניות וניסיון למצוא פתרונות שיתאימו בדיוק לביתנו, תוך התחשבות בהוצאה הכספית, אותה אנו מסוגלים לשאת. 


צוות "אקוקה" עשה מאמצים רבים, תוך חשיבה יצירתית, סבלנות, עמידה בזמנים ומתן תמורה הולמת לתשלום. בכל שלבי העבודה הרבים, התקיימו פגישות ייעוץ ונעשתה חשיבה לייעול התהליכים ואף להפחתת המחיר. 


בימנו לא מובן מאליו למצוא אנשים מקצוענים אשר לא מוותרים על אנושיותם ורגישותם במתן שירות מקצועי, מסביר פנים, תוך תשומת לב לפרטים הקטנים, הבטיחות, האסטטיקה והאיכות לאורך זמן. 


 בברכת כל טוב 

ובתודה משפחת גרין

ממליץ בחום על בית המסחר לעץ אקוקה מיכאל. מניסיוני כאדם העוסק בעץ לסוגיו 25 שנים בארץ ובחול,הריני ממליץ לבקר ולקנות את כל הנדרש לצורך ביצוע של פרגולות דקים גגות ואחרים מתחום העץ.הסחורה ברשותם תמיד איכותית.תודעת השרות של הצוות גבוהה וחווית הקניה היא נפלאה.מיכאל תמיד נכון לתת עצה טובה מניסיונו ,בהשראתו שאר הצוות מפגין איכותיות,ומסירות.


בברכה אליהו אנקוה קבלן רשום 27649

למחסן עצים אקוקה היקר

 


ברצוני להודות לכם מקרב לב על שלל עבודות, בניות, ועזרות.בעזרתכם קיבלתי החלטה לצבוע פרגולה בת 10 שנים.בזכות הידע הנרחב שלכם, שהולך אתכם לאורך שנות פעילות העסק, הייתם לעזר, וטיפלתם במקרה במקצועיות רבה.בנוסף, בניתם לי שולחן מחשב בעיצוב אישי, ע"פ מידות מוזמנות.השולחן מתפקד ביעילות רבה עד עצם היום הזה.עסק שנותן שירות איכותי שכזה, גורם לי לחזור אליו פעם אחר פעם כשיש לי צורך לבנות מעץ.במחסן העצים קניתי גם שולחן אוכל שעומד איתן במרפסת, והוא נח במיוחד לאכילה ולישיבת חולין.המחירים ללא ספק תואמים את איכות החומר, ושווים את קנייתו. בתודה רבה על שיתוף הפעולה שלכם,שאול גרין ויתר המשפחה.

מחסן עצים אקוקה 


 סיפקתם לנו את העץ לבניית פרגולה בכניסה למרכול של קיבוץ מענית.ראוי לציון היחס המסור לאורך כל תהליך הקנייה.הפרגולה עומדת בעינה מזה שנה, ונראית כאילו שנבנתה אתמול, בזכות סוג העץ הפיני, האיכותי ביותר שקיים , אותו סיפקתם לנו.כל עובד אורח שרואה את הפרגולה מחמיא על איכות חומר העץ.בנוסף, קנינו ממחסן העצים 3 ספסלי ישיבה נוחים ביותר, שנבנו על ידיכם, וכן נצבעו על ידיכם במקום.המחירים היו אטרקטיביים במיוחד, והסחורה שווה כל שקל.כל הסחורה סופקה במהירות ובזריזות, וניכר לעין היחס האישי ללקוח.תודה רבה על הכל,צוות המרכול, קיבוץ מענית.

מחסן עצים אקוקה 


תודה לכם על שיתוף הפעולה, היושר והאמינות.בזכותכם קיבוץ מענית התייפה, קיבל צבע ונוכחות.תרומתכם לנושא הייתה בבניית אדנית ענק שמעטרת פינה קטנה בקיבוץ.פינה שבעברה נראתה מסכנה וחסרת חיים, השתדרגה בזכות האדנית. כמו כן, סיפקתם לי עץ לתחימת שבילים בקיבוץ מענית, ושלוחנות פיקניק. לאורך כל הדרך הייתם מקצועיים ביותר, השירות היה אמין ויעיל.העבודה נעשתה בזמן שנקבע מראש, וההובלה עד לקיבוץ הייתה מהירה.הצמחים הססגוניים שנשתלו באדנית, נותנים לה נוכחות.עיקר התרשמותי החיובית היא מאיכות העץ הגבוהה איתה אתם עובדים ואותה מספקים.מאז קניית האדנית, אני ממליץ על מחסן עצים אקוקה לכל שואל או מתעניין בעץ.מודה לכם על האמינות לאורך כל הדרך,עמוס וצוות הנוי.

דצמבר 2012 מכתב הערכה והמלצה 


לכבוד : מחסן עצים אקוקה לפני כחודש, במסגרת השיפוצים שערכנו בביתנו , החלטנו לחדש את רצפת הדק בחצרנו (שאגב, לא היינו שבעי רצון מהחברה הקודמת שבנתה אותה לראשונה) בעזרת עצים וחומרים שקנינו ממחסנכם , וכן לרכוש ארבע מיטות זוגיות לכל אחד מילדנו. בעקבות שביעות רצוננו הגבוהה , החלטנו שמן הראוי שנקדיש מספר דקות על מנת להודות לכם ולהמליץ לשאר הציבור הרחב על מחסן העצים שלכם בכדי שגם הם יוכלו להנות משירותכם משביע הרצון.תודה רבה לכל צוות המחסן על האמינות, הרצינות, האדיבות והמקצועיות. תודה על ההדרכה, ההכוונה, הסובלנות, תשומת הלב, הזמן שהוקדש ובכלל על התוצאה המוגמרת המקסימה. הן הדק, והן המיטות עשויים מחומרים עמידים ואיכותיים ביותר - בכל פעם אנחנו מקבלים על כך מחמאות ממשפחה, חברים ומכרים, הבאים לבקרנו .בפן העסקי ולאור התוצאות - אין לנו ספק שפעילותכם עומדת במבחן התוצאה מול הלקוחות. אנו ממליצים מכל הלב לכל המעוניין בשירות אדיב ובמחירים מעולים ומתאימים לכל כיסלפנות אליכם! עם המון הערכה, משפחת יוסף זכרון יעקב

למחסן עצים אקוקה. 


לקוח : איתי כהן

המוצר : עץ לבניית מחסן. 


תיאור חווית השירות : 

נכנסתי למחסן עצים במטרה לקנות עץ לבניית מחסן, עם כניסתי למחסן מייד הבחינו בי ופנו אליי. נתנו יעוץ מקצועי ואדיב, המחיר היה הוגן ואיכות הסחרה גבוהה, אופן התשלום היה דינאמי ונוח. לבסוף יצאתי מהמקום בהרגשה טובה מאוד, הסחורה שהזמנתי הגיעה במהירות ויעילות. בכל בעיה שנתקלתי בה בזמן הבניה היה למי לפנות וקיבלתי יעוץ ועזרה מקצועית מבית העסק. 


לסיכום: מאוד נהניתי לקנות במקום.הצוות מקצועי מאוד ונותן תשובות לגבי כל השאלותי, מחיר הגון משלוח מהיר.ממליץ מאוד תמשיכו בעבודתכם נאמנה.