בקרו בדף הפייסבוק שלנו

:: חדשות ומבצעים

חידוש דק איפאה עם שמן דבש 
(תמונה לאחר חידוש)

מבטיח מראה חדש ונקי

מבצע סט שאנטי לרגל השקת האתר

2 ספסלים 1 מטר + ספסל 160 ס"מ + שולחן מחיר רגיל 1400, מחיר מבצע: 999 ש"ח בלבד !!!

מיטות בשלל דגמים חדשים

מיטות במגוון דגמים חדשים במחרים מיוחדים

רצפת גלרייה

רצפת גלרייה משתלבת בקלות ועמידה לאורך שנים.

מחסן עצים אקוקה מאחלים חג שמח וכשר

מבצעים והנחות במהלך חול המועד

פלטות ולבידים

פלטות עץ מלא

פלטות עץ מלא הן הבסיס לכל עבודת נגרות. עם פלטות עץ ניתן ליצור בקלות רבה דלפקים, מדפים, שולחנות משרדיים, סלון, אוכל, בר, כתיבה, עבודה ,מחשב ועוד, לצד רהיטים איכותיים, ייחודיים ומיוחדים למראה לפי טעמכם – אצלנו ניתן לרכוש פלטות עץ אורן מודבק במגוון מידות, פלטות תלת שכבתיות, דיקטים ומגוון רכב של עצים ופרזול לבחירתכם. לכל פלטה וסוג עץ תכונות משלו לכן צוות המחסן ידריך ויענה על כל שאלותיכם וימליץ לכם על סוג העץ המתאים לכם. כמוכן בעת הצורך נוכל לנסר לכם את הפלטה או העץ שרכשתם לפי המידה שתתאים לכם.

פלטות או אס בי

פלטות אלה הן פלטות שמיוצרות משכבת צפופה של שבבי עץ מלא המודבקים יחדיו עם שרפים ודבקים. ( 5 אחוזים שרפים ודבקים ו95 אחוזים שבבי עץ.) תהליך היצור הוא מחבש גדול, המפעיל לחץ וטמפרטורה גבוהה על השבבים והדבקים, ויוצר את הפלטה. איכות הפלטה נבדלת בתהליך ייצור הפלטה. תכונות הפלטה דמות לדיקט, אך היא זולה יחסית. האו. אס. בי. שימשו בעיקר לבסיס של גגות שינגלס לקירוי פנימי של מבני עץ, אך היום שימושים רבים נוספים כגון: שולחנות בר,סלון, קישוט של קירות במסעדות וברים, מדפים קטנים, רצפה פנימית פשוטה או זמנית ועוד.

'לביד דיקט סנדוויץ

הלבידים מיוצרים מגיליונות עץ דקים, המונחים אחד על השני. הגיליונות מודבקים כך שהכיוון הטבעי של סיבי העץ בין לוח ללוח הינו שתי וערב, עובדה שמקנה לסנדוויץ' עמידות גבוהה מפני עיוותים ולחות, ונותנת לדיקט אורח חיים ארוך. תהליך הייצור נעשה על ידי מחבש לחץ בטמפרטורה גבוהה. הלבידים {דיקטים} נחשבים לחומר גלם נפוץ בתעשיית העץ. הפלטה דיקט משמשת לבניית ארונות מטבח, מידוף וסוגי ריהוט שונים. הפלטה קלה לעיבוד וניסור וניתנת לשימוש חוזר.

לביד סנדוויץ' טגו

תהליך הייצור והחומר זהה לזה של הדיקט. ההבדל היחיד הוא בכך שלטגו יתרון נוסף: הוא מצופה בציפוי ההופך אותו לעמיד למים. הוא משמש בעיקר לטפסנות בבניה עם בטון ומלט, וניתן לשימוש חוזר. הטגו גם מספק את העבודה כמדפים ושולחנות עבודה במחסן ומקומות חדירים למים. הן חלקות לגמרי, אך חשוב לציין למעוניינים בפיתרון זה למידוף, שצבע הציפוי הוא מין צבע חום כהה עד שחור בלבד.

 שימושים שונים בפלטות ולבידים