בקרו בדף הפייסבוק שלנו

:: חדשות ומבצעים

חידוש דק איפאה עם שמן דבש 
(תמונה לאחר חידוש)

מבטיח מראה חדש ונקי

מבצע סט שאנטי לרגל השקת האתר

2 ספסלים 1 מטר + ספסל 160 ס"מ + שולחן מחיר רגיל 1400, מחיר מבצע: 999 ש"ח בלבד !!!

מיטות בשלל דגמים חדשים

מיטות במגוון דגמים חדשים במחרים מיוחדים

רצפת גלרייה

רצפת גלרייה משתלבת בקלות ועמידה לאורך שנים.

מחסן עצים אקוקה מאחלים חג שמח וכשר

מבצעים והנחות במהלך חול המועד

גדרות עץ

גדרות עץ יוצרות מראה המושך מאד את העין ונותן לביתכם מראה כפרי ומיוחד כמו כן גדרות מעץ משתלבות בצורה האידיאלית ביותר עם גינתכם גדרות עץ משתלבות בצורה מושלמת בסביבה הטבעית של הגינה שלכם. גדרות עץ עשויות להיות חלק אינטגראלי משאר ריהוט הגינה, וליעילות ויפות גם יחד.

ישנו שפע של עיצובים של גדרות עץ עם טקסטורות מגוונות, גדרות עץ עם קורות אנכיות, גדרות עץ עם קורות אלכסוניות או גדרות עץ עם קורות אופקיות – הכל בידיים שלכם ונתון לבחירה ולטעם שלכם, כך שאותן גדרות עץ שתחליטו להציב בחצרכם תתאמנה בצורה מיטבית לעיצוב הגינה.

 יתרונות נוספים אשר קיימים בגדרות מעץ הן קלות לתחזוקה שוטפת. נתין לשמן או לצבוע את הגדר עץ פעם בשנתיים שלוש בשביל לשמור על מראהו כמובן שלפני שמקימים גדרות עץ יש לוודא היטב מראש שהעבודה נעשית עם חומרים איכותיים,וחתך עץ תאים לצורת הגדר שבחרתם דבר שיבטיח כי הגדר אשר בניתם אצלכם בגינה תהייה יפה ועמידה לאורך זמן.

 אנחנו במחסן עצים אקוקה נייעץ ונתאים את חתך וסוג העץ לפי סוג הגדר שבחרתם נדריך אתכם להתקין את הגדר בצורה מקצועית נחתוך ונספק לכם את שאר המוצרים הנלווים מייד בסוף ההזמנה אצלנו מובטח שרות אדיב ואמין במיוחד.